fbpx
Menu Menu

Majówka w SPA

majowka w spa na mazurach 01

Majówka w SPA na Mazurach

Majówka i  długi weekend majowy zazwyczaj zapowiada się pięknie pod względem pogody, otaczającej przyrody a przy okazji można się zrelaksować w strefie Spa i Wellness. Podczas weekendu majowego na Mazurach Hotel Star Dadaj Resort & Spa zadba o kondycję, zdrowie i relaks Gości. Polecamy naszą bogatą ofertę zabiegów i pakietów Spa,  opartych o doskonałe kosmetyki jak również wykonywane przez doświadczoną kadrę.

Majówka w SPA Hotelu Star-Dadaj

Jedną z najlepszych możliwości, aby zaznać głębokiego odprężenia i wyciszenia, jest wizyta w Spa. Kojące i relaksujące zabiegi wprowadzą w stan  głębokiego wypoczynku. Do tego 25 m kryty basen z czterema torami, sauna oraz bania nad jeziorem – dodatkowo wpłyną na nasze odprężenie i lepsze samopoczucie. Oprócz   fizycznych doznań,  również uzyskamy korzyści psychiczne – zredukujemy napięcie i zyskamy chwilę tylko dla siebie. Majówka w Spa na Warmii pod Olsztynem będzie więc doskonałym pomysłem na udany wypoczynek w Spa nad jeziorem. Polecamy pakiety spa dla Dwojga, pakiety fit z posiłkami dietetycznymi – dla aktywnych, dbających o dobrą kondycję i sylwetkę, pakiety regenerujące oraz zabiegi i rytuały: masaże, hydromasaże, kąpiele, peelingi, okłady na ciało – wszystko po to, aby poczuć się szczęśliwym i zrelaksowanym.

majowka w spa na mazurach 02

Majówka w SPA – co jeszcze możemy zaproponować?

Majówkowy relaks nie będzie kompletny bez urokliwego hotelu w atrakcyjnej lokalizacji, oferującego atrakcje nie tylko w strefie Spa & Wellness , ale również na zewnątrz hotelu. Plaża nad jeziorem Dadaj, gdzie można opalać się w słońcu lub wypożyczyć sprzęt pływający, korty tenisowe, rowery szosowe boiska , tereny zielone i ścieżki leśne – to coś dla aktywnych Jeśli wciąż wahacie się jaki wybrać hotel na majówkę, to Zapraszamy do Centrum Warmii i Mazury – do Hotelu Star Dadaj Resort & Spa, aby osobiście się przekonać o walorach tego miejsca.

Sprawdź naszą ofertę specjalną: Majówka na Mazurach

majowka w spa na mazurach 03

Przeczytaj także

Więcej wydarzeń

Skontaktuj się z nami

Star-Dadaj hotel na Mazurach

Recepcja

tel. +48 89 514 57 29,
tel. +48 89 514 59 10,
tel. kom. +48 882 133 968
e-mail: hotel@star-dadaj.pl

Dział Marketingu i Sprzedaży / Rezerwacje grup /
Oferta biznesowa / Oferta sportowa

Dyrektor Marketingu
Sylwia – tel. +48 604 912 038
e-mail: s.langer@star-dadaj.pl

Dział Marketingu
e-mail: marketing@star-dadaj.pl
Joanna – tel. +48 604 966 432, e-mail: j.jedrzejczyk@star-dadaj.pl

Imprezy okolicznościowe / Wesela
tel. +48 604 966 432,
tel. +48 604 912 038
e-mail: wesela@star-dadaj.pl

SPA
tel. +48 660 408 970
spa@star-dadaj.pl

Przejdź do kontaktu
PFR Hotel Star-Dadaj
Zamnij menu