fbpx
Menu Menu

Konferencje na Mazurach

Zapytaj o ofertę
konferencje na Mazurach hotel

Konferencje na Mazurach nad jeziorem. Hotel Star Dadaj *** Resort & SPA, to idealne miejsce z salami biznesowymi i konferencyjnymi na szkolenia dla grup. Z nami zorganizujesz: spotkanie biznesowe, integrację lub event na Mazurach. Centrum Warmii i Mazur, to wyjątkowe miejsce na organizację firmowego pobytu.

Zapraszamy do skorzystania z aktualnej promocji! Zapytaj doradcę o organizację konferencji.

Podaj nam swój budżet, termin i ilość osób, a my dopasujemy ofertę do Twoich możliwości i potrzeb!

Posiadamy klimatyzowane sale konferencyjne, odpowiedni sprzęt techniczny do organizacji konferencji i spotkań firmowych. Na terenie hotelu goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu  Wi-Fi. Do każdego szkolenia lub konferencji na Mazurach zapewniamy serwis gastronomiczny wg potrzeb klienta – śniadania, przerwy kawowe, obiady serwowane lub bufety, kolacje z ogniskiem w formie grilla, kolacje tradycyjne lub w formie uroczystej biesiady z menu regionalnym a także dodatkowe atrakcje integrujące grupę. 

Wyjątkowe usytuowanie naszego hotelu w otulinie lasów nad brzegiem dużego jeziora Dadaj, pełnowymiarowa hala sportowa – jako pomysł na integrację dla grupy (zawody sportowe: koszykówka, piłka siatkowa, piłka ręczna, piłka halowa). Dodatkowo: sprzęt pływający ( kajaki, SUPY, łodzie wiosłowe), 4 korty tenisowe, rodzina atmosfera, wyśmienita kuchnia warmińska, bezpłatny parking, wiaty grillowe, dużo terenów na integrację firmową, doświadczona i profesjonalna obsługa oraz opieka event managera – wszystko to gwarantuje, że konferencja zorganizowana w naszym hotelu zakończy się dla Ciebie sukcesem, a goście wyjadą pełni energii i niezapomnianych przeżyć.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone cztery sale, a także fachową obsługę, z czego największa sala sportowa pomieści 250 osób w układzie teatralnym; pozostałe to kameralne sale o maksymalnej pojemności między 150 a 50 osób.

Konferencje na Mazurach – Standardowe wyposażenie:

 • Ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, nagłośnienie, mazaki

Zapytaj doradcę o aktualną ofertę organizacji konferencji – marketing@star-dadaj.pl

Sylwia  – tel. +48 604 912 038
Joanna – tel. +48 604 966 432


Dostępne sale konferencyjne:

Rodzaj sali Liczba miejsc
w układzie teatralnym
Liczba miejsc
przy stołach
Długość i szerokość sali Wysokość sali
Sala Kolumnowa Duża 150 100 17,65 / 10,15 m 3,2 m
Sala Antresola 70 45 14,5 / 6,95 m 4,9 m
Sala Mała B 50 30 14,3 / 4,3 m 2,4 m
Sala sportowa 250     – 40 / 20 m 7,5 m

Polecamy jako ciekawą atrakcję eventową dla grup konferencyjnych – nasze kajaki oraz rowery. Posiadamy około 30 kajaków 2 os. oraz 25 rowerów szosowych. W okolicach Hotelu Star Dadaj,  znajduje się malownicza i atrakcyjna trasa rowerowa wokół jeziora Dadaj. Jest to jedno z piękniejszych miejsc w centrum Warmii i Mazur. Dla chętnych możemy zaplanować spływ kajakowy z plaży przy hotelu do miejscowości Wilimy,  gdzie znajdziemy tam urocze zatoczki i wysepki


Opinie naszych Gości

Mieliśmy przyjemność zorganizować w hotelu wyjazdowe szkolenie służbowe. Obsługa hotelu bardzo pomogła nam w organizacji i sprostała wszystkim oczekiwaniom. Jedzenie było pyszne i wszystko zorganizowane na czas. Sam hotel ma świetny, przyjazny i domowy klimat oraz piękną okolicę i dużo atrakcji.

Marek Koryczan, Markor

***

Bardzo fajny hotel, ze smaczną kuchnią, w pięknym położeniu z przemiłą obsługą. Cenowo też normalnie. Byliśmy służbowo kilkunastoosobową grupą w ubiegłym tygodniu i wszyscy mają podobne odczucia. Bardzo uprzejme i pomocne podejście ze strony P. Tomka – rzadko kiedy trafia się takie osoby w hotelach. Na pewno do Was wrócimy 🙂

Andrzej Korpikiewicz, Firma z Opola

***

Gorąco polecam Hotel Star Dadaj dla gości indywidualnych jak i grup. Miejsce urocze, obsługa profesjonalna! Dziękuję za przygotowanie pobytu dla całej grupy. Za wszystkie atrakcje zgodne z zamówieniem, bogate menu. Grupa bardzo zadowolona!!! Pozdrawiam Pol-Bus L.W.

Leszek Wójcik, Pol-Bus L.W.

***

W Hotelu Star-Dadaj przeprowadziłem konferencję dla Działu Handlowego Grupy Makarony Polskie, obsługa, organizacja, wyżywienie i nocleg na najwyższym poziomie, dziękuję bardzo całej Załodze Hotelu Star Dadaj Pozdrawiam Serdecznie Mariusz Jaworski Dyrektor Sprzedaży ds. HT

Mariusz Jaworski, Makarony Polskie S.A


Zapytaj doradcę o aktualną ofertę organizacji konferencji – marketing@star-dadaj.pl

Sylwia  – tel. +48 604 912 038
Joanna – tel. +48 604 966 432


Galeria zdjęć – obiekt i sale konferencyjne


Zgodnie z Uchwałą nr XLIX (487) 2022 Rady Miejskiej w Barczewie z dnia 24 września 2020 roku, do kosztu pobytu ( każda rozpoczęta doba ) należy doliczyć opłatę miejscową w wysokości 2,80 zł/os./doba. Opłata obowiązuje od 1 stycznia 2023.


  Zapytaj o ofertę

  Konferencje Mazury – Centrum konferencyjne w Hotelu Star Dadaj resort & Spa nad jeziorem Dadaj

  Konferencje Mazury – Centrum konferencyjne w Hotelu Star Dadaj resort & Spa nad jeziorem Dadaj, to wyśmienite miejsce do organizacji eventu, konferencji na Mazurach, szkoleń oraz imprez integracyjnych na Mazurach. Naszym gościom z Olsztyna, Trójmiasta, Warszawy oraz pozostałych części Polski oferujemy wynajem sal konferencyjnych (część klimatyzowanych) , zdolnych pomieścić ponad 150 osób. Zapraszamy na konferencje medyczne lub farmaceutyczne oraz do organizacji targów czy sympozjów na Mazurach. Dla firm szkoleniowych i grup integracyjnych polecamy jako event bogatą strukturę rekreacyjno – sportową, piękną lokalizację nad jeziorem i przystępną cenę. Do dyspozycji gości: własna plaża, tereny zielone, kryty basen 25 m, hala sportowa 800 m2, pięć kortów ceglastych, boisko do siatkówki plażowej, kajaki i inny sprzęt pływający. Warmia i Mazury są piękne o każdej porze roku, dlatego zachęcamy klientów biznesowych do organizacji konferencji, kongresów, szkoleń, spotkań, eventów przez cały. Podczas szkoleń i konferencji zapewniamy: opiekę koordynatora, sprzęt multimedialny i nagłośnienie, pyszną kuchnię regionalną lub dania z kuchni europejskiej (kuchnia włoska, hiszpańska, kresowa). Zapraszamy na Warmię i Mazury do organizacji imprez typu: konferencje, prezentacje, narady, spotkania firmowe, wyjazdy pracownicze i szkolenia.

  Inne pakiety

  Skontaktuj się z nami

  Star-Dadaj hotel na Mazurach

  Recepcja

  tel. +48 89 514 57 29,
  tel. +48 89 514 59 10,
  tel. kom. +48 882 133 968
  e-mail: hotel@star-dadaj.pl

  Dział Marketingu i Sprzedaży / Rezerwacje grup /
  Oferta biznesowa / Oferta sportowa

  Dyrektor Marketingu
  Sylwia – tel. +48 604 912 038
  e-mail: s.langer@star-dadaj.pl

  Dział Marketingu
  e-mail: marketing@star-dadaj.pl
  Joanna – tel. +48 604 966 432, e-mail: j.jedrzejczyk@star-dadaj.pl
  Iwona – tel. +48 694 428 912, e-mail: i.kopanska@star-dadaj.pl

  Imprezy okolicznościowe / Wesela
  tel. +48 604 966 432,
  tel. +48 604 912 038
  e-mail: wesela@star-dadaj.pl

  SPA
  tel. +48 660 408 970
  spa@star-dadaj.pl

  Przejdź do kontaktu
  PFR Hotel Star-Dadaj
  Zamnij menu