fbpx
Menu Menu

Aktywny i zrelaksowany Senior w hotelu Spa

senior w spa na mazurach

Przejście w stan spoczynku zawodowego to czas, który przynosi ze sobą nowe wyzwania i możliwości. Senior liczy, że życie również teraz będzie intensywne, pełne przygód i nowych doznań. Aby tak było to doskonały czas na regenerację ciała i ducha w Hotelu Star-Dadaj na Warmii i Mazurach.

Bardzo ciekawym pomysłem jest wybranie się do hotelu Spa. To forma połączenia kilku przyjemności ze sobą: podróżowania, aktywności fizycznej, pobytu w miłym miejscu i oddania się pozytywnym skutkom działań wykonanych przez wykwalifikowany personel. Warto odwiedzić obiekt położony w bezpośredniej bliskości natury. Dobrym pomysłem będzie wyjazd na pakiet „Wczasy dla Seniorów” do Naszego Hotelu.  O zdrowie i urodę gości zadbamy poprzez specjalnie dobrane zabiegi:  masaże, okłady borowinowe, kąpiele i zabiegi odżywcze twarzy.

Masaż może być doskonałym środkiem poprawiającym kondycję fizyczną oraz samopoczucie seniorów. Wybór technik masażu uzależniony jest głównie od potrzeb i oczekiwanych efektów. Jeśli celem masażu jest poprawa krążenia najodpowiedniejsze będą techniki średnio lub długo bodźcowe. bardziej intensywny masaż odpowiedni jest dla osób których układ mięśniowy wymaga pobudzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką game masaży odpowiednią do potrzeb.

Okłady borowinowe działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie, Borowina to rodzaj torfu, który, ze względu na zawarte w nim bakteriobójcze, odżywcze i przeciwzapalne substancje, jest z powodzeniem wykorzystywany w lecznictwie. podgrzana borowina lecznicza rozluźnia bolące mięśnie, a przy tym dostarcza do organizmu wiele cennych składników – między innymi kwasów organicznych i soli mineralnych. Zabiegom z borowiny poddają się najczęściej osoby cierpiące na bóle kręgosłupa, schorzenia stawów i choroby reumatyczne.

Kąpiel w wodzie należy do najstarszych zabiegów leczniczych. Uważa się ją za bardzo silny bodziec cieplny, wywołujący wiele korzystnych dla zdrowia odczynów ustrojowych. Ciepłą kąpiel stosuje się dla uspokojenia, zniesienia skurczów i bólu, a także poprawy snu lub dla upiększenia ciała.

Zabieg na bazie lini kawiorowej to luksusowa pielęgnacja dojrzałej skóry wrażliwej. Zapewnia głębokie nawilżenie i odżywienie, regenerację i rewitalizację skóry. Zabieg polecany jest dla skóry suchej, mało jędrnej, odwodnionej, potrzebującej odżywienia.

Serdecznie Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

Star-Dadaj hotel na Mazurach

Recepcja

tel. +48 89 514 57 29,
tel. +48 89 514 59 10,
tel. kom. +48 882 133 968
e-mail: hotel@star-dadaj.pl

Dział Marketingu i Sprzedaży / Rezerwacje grup /
Oferta biznesowa / Oferta sportowa

Dyrektor Marketingu
Sylwia – tel. +48 604 912 038
e-mail: s.langer@star-dadaj.pl

Dział Marketingu
e-mail: marketing@star-dadaj.pl
Joanna – tel. +48 604 966 432, e-mail: j.jedrzejczyk@star-dadaj.pl

Imprezy okolicznościowe / Wesela
tel. +48 604 966 432,
tel. +48 604 912 038
e-mail: wesela@star-dadaj.pl

SPA
tel. +48 660 408 970
spa@star-dadaj.pl

Przejdź do kontaktu
PFR Hotel Star-Dadaj
Zamnij menu